ده كليد طلايي بازاريابي

اگر شما فروشنده هستيد يا اينكه توليدي داريد يا به هر شغل ديگري كه با بحث فروش سر و كار دارد مشغول هستيد، مطمئنا براي فروش كالا يا خدمات خود برنامه‌ريزي كرده‌ايد.
10 نكته‌اي كه در ادامه از آن به عنوان كليد ياد شدهاز موارد اثربخش در بازاريابي و فروش موفق هستند

ادامه

فروشنده کیست؟ (ویژگی های یک فروشنده موفق)

ازخصوصیات انسان یادگیرنده در عصر رقابت، توانایی پیش بینی و برنامه ریزی است. به طوری که بتواند با برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف از پیش تعیین شده گام بردارد و هرزمانی که لازم بود، در برنامه های خود تغییراتی را ایجاد کند و آمادگی انعطاف پذیری و هماهنگی با شرایط را داشته باشد.

ادامه

مزایای برون سپاری – قسمت چهارم

برون‌سپاري استراتژيك چيست؟
يك نگاه استراتژيك به برون سپاري كه بتواند فرايندهاي مسئله دار، وضع بد بهره وري ، مشكلات ترك كاركنان و امثال آن را در يك نگاه بلند مدت حل كند.

ادامه

مزایای برون سپاری – قسمت سوم

ريسك هاي برون سپاري
مهمترين ريسك هايي كه در برون سپاري وجود دارد به شرح زير است:
ريسك انجام وظيفه
ريسك به وجود آمدن رقيب
تضعيف روحيه كارمندان داخل شركت

ادامه

مزایای برون سپاری – قسمت دوم

دلايل برون سپاري و منافع مورد انتظار :
الف. دليل سازمانی
ب. دلايل مرتبط با امور مالي و هزينه ها
ج. دلايل مرتبط با نيروي انساني

ادامه

مزایای برون سپاری – قسمت اول

در حال حاضر سازمان ها براي كسب مزيت هاي رقابتي پايدار در بازارهاي جهاني و حوزه هاي فعاليت شان و كاهش ريسك ها و مخاطرات سرمايه گذاري هاي خود، استراتژي برون سپاري فعاليت هاي سازماني را در پيش گرفته اند.

ادامه

هدف بازاریاب

‌هدف ‌بازارياب ‌اين ‌است ‌كه ‌جذابيت‌ها ‌و ‌نيازهاي ‌بازارهاي ‌خاص ‌را ‌درك ‌و ‌بازاري ‌را ‌انتخاب ‌كند ‌كه ‌بتواند ‌نيازهاي ‌آن ‌را ‌به ‌بهترين ‌شكل ‌تامين ‌نمايد. ‌

ادامه

برند سازی و نقش آن در سودآوری شرکت های هلدینگ

محصولات برند و برندسازی نقش مهمی در سودآوری موسسات و شرکت های تولیدی و هلدینگ ها دارد. رابطه ی بین برند و شرکت های هلدینگ به سبب جایگاه و نقشی که این شرکت ها در توسعه و رشد اقتصادی دارند بسیار مهم بوده و نیازمند بررسی و مطالعه بیشتر است.

ادامه

ضرورت تفکر صادراتی دربنگاه‌های اقتصادی

دراین سالها در اغلب کتابهای درسی و دانشگاهی، درهرمقاله یا نوشته ای، همیشه کلمه صادرات به همراه نام یک محصول نوشته و خوانده می‌شود: صادرات نفتی و غیرنفتی. سوال این است که چرا کلمه نفت همیشه باید درکناراین فعل قدرتمند تجاری آورده، نوشته، برنامه ریزی واجرا شود؟

ادامه